O firmie

O nas

w branży dziecięcej jesteśmy obecni od 2013 roku, gdy uruchomiliśmy pracownię hand made pod marką Dzidziusiowo zajmującą się szyciem bawełnianych literek z imieniem dziecka.

Z biegiem lat pasja tworzenia zamieniła się w profesjonalny biznes -rozszerzyliśmy asortyment, podzieliliśmy marki na kilka brandów, powiększyliśmy nasz zespół o niezwykle zdolne i zaangażowane osoby, z którymi do dziś ramię w ramię współtworzymy, wymyślamy i wprowadzamy wciąż nowe pomysły.

W ciągu tych kilku lat zaufały nam tysiące rodziców, cioć i wujków, babć i dziadków, a nasze karuzele z balonami, literki, czy poduchy  zdobią pokoiki dzieci na całym świecie - nie tylko w Polsce, ale też w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, czy Norwegii.

Sklep pokojdziecka.pl jest naszą najnowszą inicjatywą – zbierającą całą dotychczasową twórczość i dostosowaną do nowoczesnych realiów zakupów online. W tym miejscu chcemy zaprezentować Wam wszystko co tworzymy, a także połączyć to z ofertą innych, najlepszych według nas marek z pięknymi produktami dziecięcymi – zarówno polskich i zagranicznych firm.

Zapraszamy do odkrywania i przeglądania naszej oferty.

Ellarien

NIP: 8981957410

Adres prowadzenia działalności:

Jana Długosza 2-6

51-162 Wrocław

tel: 501928392

sklep@pokojdziecka.pl

Adres pracowni hand made

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl